فروش سازمانی

فروش سارمانی و ارائه پک های هدیه ( سلامت ، زیبایی و… )

همکاری با برندها و سازمان ها

مجموعه عطری، آرایشی و پوستی بانوسکرت در راستای همکاری با شرکت ها، موسسات و سازمان ها و ارائه خدمات متنوع به آنها، شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است. بر این اساس، کلیه برندها و شرکت های متقاضی می توانند از خدمات زیر بهره مند شوند:


1. خرید عمده

معمولا شرکت ها و سازمان ها در مناسبت های خاص همانند نوروز یا سایر اعیاد، هدایایی را برای کارمندان و پرسنل خود در نظر می گیرند. بر این اساس کلیه شرکت ها می توانند با ثبت درخواست خود، از امکان خرید عمده محصولات عطری، آرایشی و بهداشتی بانوسکرت با تخفیف ویژه بهره مند شوند و سفارشات خود را در کوتاه ترین زمان با بسته بندی شکیل و خاص در تمامی نقاط ایران دریافت نمایند.


2. کارت هدیه

کارت های هدیه بانوسکرت گزینه ای ایده آل برای مناسبت هایی همچون روز تولد، نوروز و اعیاد مختلف است. بر این اساس، کلیه شرکت ها و سازمان ها می توانند با سفارش عمده کارت های هدیه بانوسکرت برای کارمندان یا مشتریان خود، علاوه بر دریافت تخفیف از امکانات ویژه ای نظیر انتخاب مبلغ کارت هدیه و انتخاب طرح موردنظر خود برای طراحی کارت هدیه بهره مند شوند.


* جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و نحوه همکاری، می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن 02128421585 و یا شماره همراه 09123207587 تماس حاصل فرمائید.

پشتیبانی و مشاوره حرفه ای

پرداخت امن با نماد اعتماد الکترونیک

ضمانت اصل بودن کالا

ارسال رایگان خریدهای بالای ۲ میلیون